Top » Katalog » Korzystanie z Serwisu Moje Konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie  |  Wyszukiwanie   

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO GARDIAN

Właścicielem sklepu internetowego GARDIAN jest firma:

GARDIAN Duda Jolanta
48-303 Nysa
Tel 77 409 12 21
NIP 753 001 67 74I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy GARDIAN prowadzi sprzedaż towarów poprzez internet
2. Oferta sklepu jest ograniczona terytorialnie tylko do terenu Polski
3. Wszystkie podane ceny są cenami brutto

II. ZAMÓWIENIA

1. Złożenie zamówienia jest równocześnie deklaracją zapoznania się z regulaminem sklepu internetowego, oraz jego pełnej akceptacji
2. Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie drogą elektroniczną bądź telefoniczną w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych
3. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego
4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy GARDIAN w przypadku płatności przelewem, bądź w przypadku potwierdzenia telefonicznego danych z formularza zamówieniowego w przypadku płatności za pobraniem
5. Wysyłka towarów następuje w przeciągu maksymalnie 1 do 7 dni roboczych od rozpoczęcia realizacji zamówienia
6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar zamówiony znajduje się na magazynie lub u dostawców sklepu. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmowane są rozmowy na temat dalszej realizacji zamówienia (przedłużenie czasu realizacji bądź anulowanie zamówienia).
7. Klient może wprowadzać korekty w zamówieniu poprzez kontakt z obsługą techniczną sklepu do czasu wystawienia faktury za zakupiony towar

III. WARUNKI ORAZ KOSZTY DOSTAWY

1. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta sposób.
2. Zamawiane towary dostarczane są poprzez firmę kurierską OPEK. Cena wysyłki firmą OPEK w zależności od rodzaju płatności wynosi odpowiednio 25,00 złotych brutto przy płatności przelewem 30,00 złotych brutto przy płatności za pobraniem.

IV. PŁATNOŚCI

1. Obowiązują dwa rodzaje płatności za zamówione towary:

a) przedpłata - płatność przelewem po akceptacji zamówienia przez firmę GARDIAN a przed wysłaniem towaru do klienta. Płatność należy uregulować na konto firmy GARDIAN podane poniżej a w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko zamawiającego.

GARDIAN Duda Jolanta
Ul. Krawiecka 19
48-303 Nysa
nr konta: 41 1050 1490 1000 0023 1970 6509


b) za pobraniem – płatność uiszczana jest przy odbiorze towaru

V. FAKTURY VAT

1. Faktura VAT zostanie wystawiona dla podmiotu gospodarczego po podaniu następujących danych w formularzu: nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP zgodnie ze stanem rzeczywistym. W przeciwnym wypadku wystawiony zostanie paragon fiskalny dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej

VI. REKLAMACJE

1. Wszelkie produkty sprzedawane przez firmę GARDIAN są produktami fabrycznie nowymi i sprawnymi. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski.
2. W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądź niekompletnych gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W przypadku wyczerpania zapasów, sklep gwarantuje zamianę na inne produkty bądź ekwiwalent pieniężny w wysokości zamówionego towaru.
3. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient zauważy w nim wady techniczne lub inne niesprawności towar w ramach reklamacji należy odesłać wraz z fakturą zakupu lub paragonem na adres: GARDIAN Ul. Krawiecka 19, 48-303 Nysa. Koszty wysyłki reklamowanego towaru w jedną strone pokrywa kupujący w drugą firma GARDIAN.
4. Gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz m. in. podczas transportu. Prosimy uprzejmie o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. 5. W przypadku uszkodzenia urządzenia w trakcie eksploatacji w okresie gwarancyjnym prosimy o kontakt telefoniczny z serwisem, przed wysyłką towaru w ramach naprawy gwarancyjnej.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do danych osobistych ma jedynie firma GARDIAN, która nie odstępuje tych informacji podmiotom trzecim. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować , modyfikować i usuwać . Firma GARDIAN zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych kontaktowych w celach własnych badań marketingowych bądź wysyłania materiałów promocyjnych.
2. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
3. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
4. Rejestrując się do sklepu lub składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.


Kontynuuj
Znajdź
 
Wpisz interesujące Cię słowo aby wyszukać produkt.
Wyszukiwarka Zaawansowana
Slide 124
Slide 124
599,00zł
0 szt.